✿Baca Entry Yang Lepas✿

Monday, March 7, 2016

Emas Putih Tercalon Dalam Anugerah Pilihan Online 2016 by Mstar dan Suria FM !

Emas Putih Tercalon Dalam Anugerah Pilihan Online 2016 by Mstar dan Suria FM ! | Salam. Alhamdulillah ini anugerah kedua yang uzu tercalon, yang 1st tu op kos MSMW2016 (Malaysian Social Media Week) dan yang kedua ialah Anugerah Pilihan Online (APO2016) yang di anjurkan oleh Mstar dan Suria FM serta disponser oleh Dinas sebagai penaja rasmi.

Actually, ini anugerah yang baru dilancarkan yang mana anugerah pilihan online ni bertujuan mengiktiraf personaliti–personaliti tanah air merangkumi bidang hiburan, sukan, fesyen dan mereka yang terlibat dalam perniagaan. Tidak dilupakan mereka yang menonjol dalam profesion masing-masing. Ia juga bertujuan untuk mengetengahkan mereka yang aktif menggunakan kelebihan alam siber dan media sosial.

Ada banyak kategori yang dipertandingkan seperti :

KATEGORI HIBURAN
1. Aktor Terbaik Pilihan Online
2. Aktres Terbaik Pilihan Online
3. Penyanyi Lelaki Terhebat Pilihan Online
4. Penyanyi Wanita Terhebat Pilihan Online
5. Lelaki Tampan Pilihan D’nars,
6. Wanita Anggun Pilihan D’nars
7. Selebriti Komedi Pilihan Online
8. Grup Pilihan Online dan 
9. Penyampai Radio Pilihan Online.

KATEGORI SUKAN
1. Bintang Sukan Lelaki Pilihan Online
2. Bintang Sukan Wanita Pilihan Online
3. Pasukan Pilihan Online

KATEGORI GAYA HIDUP
1. Ikon Fesyen Pilihan Online,
2. Ikon Niaga Muda Pilihan Online
3. Blog Pilihan Online
4. Chef Selebriti Pilihan Online
5. Selebriti Media Sosial Pilihan Online

So uzu tercalon dalam kategori gaya hidup di dalam Blog Pilihan Online. So blogger2 je ada dalam tu tapiii semua blogger hebat. Terasa kecik lah kite rasa. Hew hew hew. Terfikir kenapa kah uzu tercalon? Hmm tapi alhamdulillah sebab 4 blogger Kelab Blogger Ben Ashaari tercalon dalam tu. Wahhh bangga giler kot ngan team KBBA. Lebiuu muah !

1. Denaihati - www.denaihati.com
2. Amanz - www.amanz.my
3. Yuyu Zulaikha - kupukupukecik.blogspot.com
4. Nisa Kay - www.nisakay.com
5. Emas Putih - www.kisahemasputih.com
6. Sensasi Selebriti - www.budiey.com
7. Selebriti Online - www.selebritionline.com
8. Cik Epal - cikepal06.blogspot.com
9. Red Mummy - www.redmummy.com
10. Faizal Fredley - www.faizalfredley.com
11. Ben Ashaari - www.benashaari.com
12. Tiffin Biru - www.tiffinbiru.com
13. Projek Travel - www.projektravel.com
14. The Vocket - www.thevocket.com
15. Siakap Keli - www.siakapkeli.my
16. Projek Travel - projektravel.com
17. Pojiegraphy - www.pojiegraphy.com
18. Pena Berkala - http://www.penaberkala.com
19. Badut Rakyat - http://badutrakyat.blogspot.my

Start mengundi pada 1 April 2016 sehingga 30 April 2016 . So undian selama sebulan.. Wah lamanyaa. Macam takut je nak fight sebab dah sah sah sah kalah. Hmmm tapi ada yang suh join je. Dapat top 5 pun dah kira ok. Hmm tengok dulu lah camne nanti.. Doakan yang terbaik ye. k bye Salam.

7 comments:

Keladi Ubi said...

tercalon pun sudah cukup untung tu, tahniah ya...

Norma NML said...

Tahniah :)

Sally Samsaiman said...

Tahniah uzu! semoga lebih sukses lagi lepas ni :)

Wanz Mejuez said...

Tahniahhhh..

www.mejuez.com

Nor Afidah Bte Che Azmi said...

Wah...Semua blogger yg hebat2 ni..good luck uzu

izzeyda said...

tahniah uzu..

Mardiah Diana said...

Tahniah dik uzu...

Copyright © ✿Emas✿Putih✿Blog✿ Designed by azhafizah.com